۰۶
شهریور

هلدینگ امیران ( امیران کهن دیار )

هلدینگ امیران ( امیران کهن دیار )

بسمه تعالی
مجموعه هلدینگ امیران ( امیران کهن دیار ) بر اساس رسالت پایه خود که همانا توانمند سازی و کمک به اقشار اسیب پذیر جامعه می باشد همزمان با شروع فصل جدید تحصیلی اقدام به برپایی بازارچه خیریه صنایع دستی ایرانی با محوریت استفاده از هنر دست هنرمندان اسیب پذیر ( هنرمندان تحت پوشش بهزیستی ، کمیته امداد حضرت امام و سازمان زندانها ) نموده است ، لازم به ذکر است تمامی عواید حاصل از این فروش جهت تهیه لوازم التحریر و مایحتاج تحصیلی کودکان نیازمند هزینه خواهد شد . ( تحت نظارت اتحادیه محترم صنایع دستی اصفهان ) .

مراحل انجام طرح امیران مهربانی
در مرحله نخست مبلغ جمع آوری شده از خیرین محترم و عزیز که همواره در کمک به همنوع و نیازمندان جامعه پرچم دار و فعال بوده اند با هماهنگی ریاست محترم اتحادیه صنایع دستی استان اصفهان ( جناب اقای شیر دل )
صرف خرید از هنرمندان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام و سازمان زندان ها ( تولیدات صنایع دستی انان ) خواهد شد که اولا به چرخه اقتصاد این اقشار کمک خواهد کرد ( که در شرایط دشوار اقتصادی کمک اندکی خواهد بود ) ثانیا در راستای حمایت از تولیدات ایرانی و حمایت از صنایع دستی ایرانی قدمی کوچک است .
در مرحله دوم با برپایی بازارچه و نمایشگاه همزمان با جشن عاطفه ها و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان که همان در بخشندگی و بزرگی و کمک به همنوعان سرآمد بوده و هست اقلام خریداری شده به سه برابر قیمت جهت خرید و تهیه مایحتاج تحصیلی و لوازم التحریر کودکان نیازمند ( کیف ، دفتر ، مداد و … ) برای فروش عرضه خواهد شد .
بدیهی و شایان ذکر است تمام روزی و درآمد و هزینه ها طبق بازرسی مجموعه هلدینگ امیران انجام شده به اطلاع تک تک خیرین محترم خواهد رسید .
ضمنا تمامی مراحل و ریز مبالغ دریافتی و اقلام خریداری شده در وب سایت هلدینگ ایران قابل ملاحظه و بازرسی برای تمامی خیرین گرامی خواهد بود .
پیشاپیش کمال تشکر را از حسن همنوع دوستی و کمک به همنوعان و کودکان نیازمند در شروع سال تحصیلی جدید داریم .